شرح آنی گیر بتن

عدم توجه به تولید بتن با کیفیت و با دوام ، احتمالا منجر به بروز ترک ها یا درزهایی در بتن خواهد شد. ایجاد ترک و درز در سازه های آبی یا مخازن نگهداری مایعات می تواند منجر به خروج با فشار مایعات یا آب از محل ترک یا درز در بتن خواهد شد. در اکثر مواقع تخلیه آب یا مایعات کار پرهزینه و یا محالی است و بهترین روش این است که آب بندی در همان حالت انجام شود . بدین منظور استفاده از محصول آنی گیر بتن گزینه مناسبی است . آنی گیر بتن ، نوعی ترکیب آماده بر پایه سیمان می باشد که در مواردی که سازه بتنی دچار نشت شدید باشد مورد استفاده قرار می گیرد این ماده با تسریع در امر واکنش هیدراتاسیون در مدت زمان کمتر از 10 ثانیه سخت می شود و مانع از نشت و عبور آب می گردد . در واقع آنی گیر بتن وعی ماده آب بند کننده فوری می باشد که پس از مخلوط شدن با آب ملات خمیری قدرتمند برای انسداد آنی نشت های پر فشار می سازد . این ماده را می توان بر روی انواع سطوح بتنی و سنگی اجرا نمود . با توجه به اینکه ضریب انبساطی آنی گیر بتن با ضریب انبساطی بتن برابر است عمری برابر عمر سازه خواهد داشت .

مکانیزم تاثیرآنی گیر بتن :

پودر آنی گیر بتن یک پودر تک جزئی است که از سیمان ، مواد زودگیر و زود سخت شونده و افزودنیهای آب بند کننده تشکیل شده است ، که به لحاظ وجود مواد شیمیایی تندگیر کننده ، فرایند هیدراسیون را موجب تحریک بیشتری نموده و موجب خواهد شد که سیمان در اولین لحظات اختلاط با آب ، فرایند هیدراسیون خود را کامل کند و در نهایت به گیرش سریع و کنترل شده ای دست یابد که این گیرش همراه با حفظ خواص مکانیکی زودرس خواهد بود . در واقع وجود ترکیبات سیمانی بهبود یافته و در نهایت ایجاد تغییر در رفتارهای سیمان در تماس با آب ، که به دلیل استفاده از مواد معدنی ویژه در سنتز آنی گیر بتن حاصل شده است ، به گیرش سریع و پایانی فوری در مقابل انواع نشت و نفوذ سریع آب را حاصل خواهد نمود.

آنی گیر بتن

خواص و اثرات

خواص و اثرات آنی گیر بتن

گیرش سریع و امکان بهره برداری سریع از سازه                                

آب بندی پایدار و همیشگی

عدم ایجاد خوردگی در فولاد

عدم آیجاد آلودگی در تماس با آب آشامیدنی                          

حفظ کیفیت به مدت عمر سازه مورد کاربرد

چسبندگی عالی به انواع مصالح اعم از بتن ، سنگ ، آجر

بدون انقباض و ترک خوردگی

ملات آماده مصرف و سهولت اختلاط با آب

فاقد یون کلر

                

 

معرفی بتن پلاست

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

درباره بتن پلاست

شرکت شیمیایی بتن پلاست فعالیت خود را در سال 1387 با هدف تولید و ایجاد ارزش آفرینی از طریق تولید محصولات با کیفیت و شاخص، پایدار و واحد ارزشهای زیست محیطی و با رعایت قوانین ملی و استانداردهای فنی آغاز نمود تا سهمی در بهتر شدن شرایط ساخت و ساز در ایران بزرگ داشته باشد .

دفتر مرکزی فروش

آدرس: تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست
آدرس ایمیل: info@betonplast.com
تلفکس : 65423400-65423500-65423600  - 65423700 - 65423800 - 65423900 

 

مدیر فروش ‌؛ خانم دهقان
09127659115 - 09127659116

کارشناس فروش؛ خانم عمادی
09124201549 - 09120347805 - 09120347806