Image

اسپیسر بلوک شیشه ای

شرح محصول - اسپیسر بلوک شیشه ای

شرح اسپیسر بلوک شیشه ای

اسپیسر بلوک شیشه ای

Glass Block Spacers

اسپیسر بلوک شیشه ای چیست؟

استفاده از بلوک های شیشه ای دو جداره مدتهاست که برای فضاسازی و پارتیشین بندی و سایر موارد، کاربرد گسترده ای در ساختمان ها برای ساخت دیوارهای داخلی و خارجی و ساخت دیوارهای جداکننده شیشه ای زیبا و رنگی رایج شده است. بلوک های شیشه ای در رنگهای متنوع  و از دو جداره شیشه قالبی وکیوم شده که فضای بین شیشه ها خالی است با ضخامت 8 سانتیمتر تولید می شوند. بلوک های شیشه ای به لحاظ دو جداره بودن عایق بسیار مناسبی در برابر سرما و گرما و صدا هستند و دارای مقاومت بالایی می باشند. علاوه بر مبحث زیبایی بلوک های شیشه ای ، با توجه به مواردی که در مورد عایق بودن بلوک های شیشه ای در مورد گرما و سرما و صدا ذکر شد ، تبدیل به یکی از اِلمان های سازه ای کارآمد در ساختمان سازی شده است . از خصوصیات منحصر به فرد بلوک های شیشه ای انعکاس نور می باشد، که به لحاظ رنگی بودن و امکان استفاده از بلوک های شیشه ای با رنگ های مختلف در یک دیوار یا پارتیشن، شاهد انعکاس نورهای رنگی زیبایی خواهیم بود. برای نصب و چیدمان بلوک های شیشه ای نیاز به اسپیسر بلوک شیشه ای است . این قطعه از جنس پلاستیک فشرده تولید و ارائه می شود . اسپیسر بلوک شیشه ای در دو سایز 10 و 5 میلیمتر تولید می شود و در صورت استفاده از هر کدام، همان میزان فاصله بصورت یکپارچه بین بلوک های شیشه ای ایجاد خواهد شد.

به طور کلی جداکننده های بلوک شیشه ای قطعه ای ضروری می باشند که در نصب بلوک های شیشه ای برای اطمینان از هم ترازی مناسب، پایداری و فاصله ثابت در اتصالات مورد استفاده قرار می گیرند. این قطعه ها به ثابت نگه داشتن بلوک های شیشه ای در هنگام نصب کمک می کنند. مفاصل به طور مداوم ثابت می مانند و در نتیجه موجب ظاهری حرفه ای می شوند.

تراز کننده ، اسپیسر بلوک شیشه ای ، قطعات و ابزارهای کاشیکاری

روش مصرف

روش استفاده از اسپیسر بلوک شیشه ای

روش استفاده صحیح از اسپیسر بلوک شیشه ای به چه شکل می باشد؟ 
اسپیسر بلوک شیشه ای در محل بند یا تقاطع بلوک های شیشه ای قرار می گیرد . نحوه نصب بلوک های شیشه ای به این ترتیب است که در وهله اول روی سطحی که قرار است توسط بلوک های شیشه ای دو جداره، دیوار چینی یا پارتیشین بندی انجام شود، ملات مخصوص اجرا می شود و اولین بلوک جای گذاری می شود . سپس اسپیسر بلوک شیشه ای در پایین و بالای محل تلاقی با بلوک بعدی کارگذاری شده و بلوک بعدی کار گذاشته می شود . به همین ترتیب با اسپیسر گذاری و گسترش بلوک ها در جهات طولی و عرضی و اجرای ملات یا چسب مخصوص بین بلوک ها ، دیوار و یا پارتیشین مورد نظر تکمیل می شود.

میزان مصرف

میزان استفاده از اسپیسر بلوک شیشه ای

میزان مصرف صحیح اسپیسر بلوک شیشه ای چگونه می باشد؟

میزان مصرف اسپیسر بلوک شیشه ای با توجه به بندها و یا محل تلاقی بین بلوک های شیشه ای تعیین میگردد.

قیمت

قیمت اسپیسر بلوک شیشه ای 

ردیف   شرح کالا  بسته بندی  قیمت هر بسته  
قیمت اسپیسر بلوک شیشه ای    نایلون 30 عددی  تماس بگیرید 

نکات

نکـات مهم اسپیسر بلوک شیشه ای

نکات مهم در زمان استفاده از اسپیسر بلوک شیشه ای چیست؟

  • با توجه به سلیقه می توان از اسپیسر 10 یا 5 میلیمتری برای نصب بلوک شیشه ای استفاده نمود، که همان مقدار اندازه را بین بلوک ها بصورت یکپارچه تشکیل خواهد داد.
  • علاوه بر قرارگیری اسپیسر بلوک شیشه ای در جهات طولی و عرضی ، نیاز است در کلیه مقاطع فصل مشترک بلوک های شیشه ای، برای اتصال به یکدیگر از ملات یا چسب مخصوص استفاده شود، کمترین زمان خشک شدن و بهره برداری 24 ساعت می باشد.
  • پس از اتمام ساخت دیوار با بلوک های شیشه ای ، قسمتی بیرون زده از اسپیسر بلوک شیشه ای را توسط کاتر بریده و فضای بین بلوک ها را بندکشی کنید.

بیشتر بدانید ؛ گونیا متر 5 بازو x850 دو شابلون

بسته بندی

بسته بندی اسپیسر بلوک شیشه ای

بسته بندی اسپیسر بلوک چگونه می باشد ؟ 

نایلون 30 عددی 

گونیا متر 5 بازو x850 دو شابلون                           ,                             گونیا متر 3 بازو x750 دو شابلون                          ,                            گونیا متر 6 بازو x900 تک شابلون

 

سوالات متداول

اسپیسر بلوک شیشه ای در چه رنگی ارائه میگردد؟

 

این محصول به رنگ سفید تولید میگردد.

 

سوالات متداول

آیا اسپیسر بلوک شیشه ای فقط در راستای افقی بلوک هارا تنظیم میکند ؟

خیلی این محصول میتواند در راستای عمودی هم فاصله را تنظیم کند.

محصولات مرتبط - قطعات خاص

Image

رول پلاك تراورس

Image

PVC اسپیسر لوله

Image

اسپیسر استرند فیکس

درباره بتن پلاست

logowh

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

دفتر مرکزی و کارخانه

آدرس : تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست

آدرس ایمیل : info@betonplast.com

تلفکس :

65423400  -  65423500  -  65423600 

65423700  -  65423800  -  65423900

ارتباط با واحد فروش

مدیر فروش ‌:

خانم دهقان

0912765911509127659116

کارشناس فروش :

خانم عمادی

09124201549 - 09120347805 

خدمات بتن پلاست

کاتالوگ محصولات

اخبار و مقالات 

Whatsapp Premium

با سلام
به سایت بتن پلاست خوش آمدین
برای طرح سوال در مورد وب سایت یا محصولات با کارشناسان ما میتونید مستقیم از طریق WhatsApp چت کنید. تیم فروش بتن پلاست همیشه پاسخگوی شما هستن.

    چت واتس اپ
Close and go back to page