Image

شابلون سنگ فرش سیمانی مدل HEXARC X3550

شرح محصول - شابلون سنگ فرش سیمانی مدل HEXARC X3550

شابلون سنگ فرش سیمانی مدل HEXARC X3550

HEXARC X3550

شرح شابلون سنگ فرش سیمانی مدل HEXARC X3550

شابلون سنگ فرش سیمانی مدل HEXARC X3550 چیست ؟ 

قالب سنگفرش بتنی مدل HEXARC X3550  یک ابزار منحصر به فرد و متفاوت نسبت به همه ی شابلون های موجود در دنیا می باشد . این شابلون در ابعاد 35*50 سانتیمتر با ارتفاع 4.5 سانت و ضخامت تیغه 6 میلیمتر از مواد پلاستیک ABS  تولید شده است و توسط آن می توان کفسازی همه ی محوطه حیاط ویلا و آپارتمان  ، پارک ها و فضای سبز شهری ، باغ و ... را به آسانی و بدون نیاز به هیچگونه مهارت و تخصص ، سنگفرش نمود . استفاده از قالب سنگفرش سیمانی برای کفسازی و محوطه سازی علاوه بر آسانی اجرا ، این قابلیت را دارد که با استفاده از ملات های رنگی ،  زیبایی دوچندانی را در کفسازی ایجاد کند . شکل هندسی این قالب از ترکیب کمانهای نامنظم ایجاد شده است.

بیشتر بدانید : شابلون سنگفرش سیمانی مدل HEXA X3550 چه تفاوتی با سایر مدل ها دارد؟ 

کفسازی و سنگفرش نمودن محوطه و پیاده روها در حیاط ویلا و باغ و فضای سبز به کمک قالب پلاستیکی سنگفرش سیمانی مدل  HEXARC X3550  آسانترین و راحتترین شیوه ممکن برای پوشش محوطه ،  نسبت به سایر روش های رایج مانند موزائیک کاری یا بتن ریزی می باشد که در ادامه به این مزایا بیشتر خواهیم پرداخت.

بکارگیری از قالب سنگ فرش سیمانی مدل HEXARC X3550  برای کفسازی محوطه های عمومی و شهری مانند پارک ها و فضاهای عمومی بهترین و مقرون به صرفه ترین جایگزین برای کلیه روش های مرسوم همانند موزائیک کاری ، کفسازی به روش بتن ریزی و یا استفاده از کفسازی توسط کفپوش های آماده سیمانی می باشد و نتیجه نهایی بسیار زیباتری نسبت به کلیه روش های ذکر شده ایجاد خواهد نمود.

به طور کلی این محصول اراه شده به عنوان یک شابلون کفپوش نیز شناخته می شود که جهت ایجاد سنگفرش های بتنی منحصر به فرد با ابعاد خاص طراحی و تولید شده اند. همانطور که در پاراگراف بالا گفته شد این قالب از مواد پلاستیکی ABS بسیار مقاوم فرموله شده است. این محصول از ضریب تکرار بسیار بالایی برخودار می باشد، چنانچه به درستی نگهداری شود، می توان از این قالب به طور مکرر استفاده نمود. همچنین ملات و بتن به علت ماهیت غیر چسبنده ای که دارند سبب شده تا برای تزریق یا برداشتن قالب راحت باشید. در نتیجه چنانچه قصد دارید سنگفرش های زیبایی را برای فضاهای بیرونی خود ایجاد کنید، این محصول ارائه شده بسیار کاربردی می باشد.

شابلون ، شابلون مدل HEXARC X3550 ، شابلون کفپوش 

مزایای ویژه قالب

خصوصیات ویژه قالب سنگفرش مدل HEXARC X3550

قالب سنگفرش مدل HEXARC X3550 دارای چه خصوصیاتی می باشد؟ 

 • قالب سنگفرش مدل HEXARC X3550 از پلاستیک فشرده و مقاوم ABS تولید شده است و دارای مقاومت های مکانیکی بسیار بالایی در شرایط جوی گوناگون می باشد.
 • قالب سنگ فرش پلاستیکی از ضریب تکرار بسیار بالا برخوردار می باشد و در صورتی که به درستی نگهداری شود ، می تواند به عنوان یک ابزار کار دائمی برای مجریان محترم محسوب گردد .
 • در مقابل ضربه و نیروهای وارده فیزیکی مقاومت بسیار بالایی دارد و به راحتی دچار شکستگی و ترک خوردگی نمی شود.
 • به دلیل استفاده از پلاستیک ABS در تولید این محصول ، مقاومت سایشی خوبی در برابر ملات و بتن خواهد داشت.
 • در هنگام ملات ریزی یا قالب برداری ، ملات به شابلون سنگفرش نمی چسبد.
 • عدم شکستگی و یا لب پر شدن قالب سنگفرش سیمانی HEXARC X3550 در هنگام ملات ریزی و یا قالب برداری
 • امکان استفاده از ملات های رنگی مختلف در هر یک از سلول های قالب HEXARC X3550
 • آسانی شستشو توسط آب و برس ، بدون نیاز به هرگونه شوینده اسیدی خاص
 • عدم نیاز به زیر سازی و تسطیح سطح و شیب بندی قبل از سنگفرش کردن سطوح به کمک شابلون سنگفرش HEXARC X3550
 • امکان ایجاد پوشش سیمانی و پیاده رو در سطوح ناهموار و شیب دار به سهولت و بدون هرگونه عملیات پیچیده ، به کمک شابلون سنگفرش سیمانی
 • امکان استفاده همزمان از چند تیپ قالب سنگفرش بتنی جهت کفسازی یک فضا ، جهت افزایش زیبایی
 • امکان کاشتن چمن و گیاه در درزها و یا ریختن سنگریزه در فضای خالی بین دو سلول جهت افزایش زیبایی

تعداد قالب سنگفرش

تعداد قالب سنگفرش HEXARC X3550  مورد نیاز برای کفسازی

چه تعداد برای کفسازی قالب سنگفرش HEXARC X3550 موردنیاز می باشد؟ 

بر اساس ابعاد محل مورد نظر برای کفسازی و زمان در دسترس ، می توان تعداد قالب کمتر یا بیشتری برای کفسازی محیط به روش کفسازی سنگفرش بتنی استفاده نمود . هرچه تعداد قالب ها بیشتر باشد ، سرعت اجرا افزایش پیدا می کند و قابلیت اختصاص زمان بیشتر برای گیرش اولیه ملات در دسترس خواهد داشت . برای استفاده از شابلون پیشنهاد می شود حداقل 2 عدد شابلون سنگفرش برای کفسازی در کفسازی زیر 50 متر مربع و 4 الی 12 عدد در کفسازی محیط های بالای 50 متربکار برده شود.

طریقه سنگ فرش کردن کف

نحوه کفسازی بتنی به کمک قالب سنگ فرش بتنی HEXARC X3550

چگونه کفسازی را از قالب سنگ فرش بتنی HEXARC X3550 می توان انجام داد ؟ 

 • مهم ترین موضوع برای سنگ فرش کردن کف به کمک شابلون سنگفرش سیمانی ، شرایط فیزیکی ملات سیمانی برای ریختن در قالب ها می باشد . در نظر داشته باشید که عیار سیمان ملات مصرفی نباید از 300 کمتر باشد و پیشنهاد می شود حتی الامکان عیار 350 برای ساخت ملات سنگ فرش سیمانی در نظر گرفته شود. نکته مهم دیگر استفاده از ملات یا بتن با اسلامپ 4 تا 6 برای سنگفرش کردن محوطه به کمک قالب سنگفرش بتنی می باشد . در نظر داشته باشید که در صورت استفاده از بتن با روانی زیادتر از محدوده مجاز دکر شده ، سیکل کاری و زمان قالب برداری و زمان گیرش، افزایش خواهد یافت.
 • پیشنهاد می شود که قالب های سنگ فرش بتنی را قبل از چیدمان و ملات ریزی توسط روغن مناسب و یا گازوئیل چرب نمائید.
 • با توجه به تعداد قالب سنگفرش بتنی مدل HEXARC X3550 در دسترس ، آنها را کنار هم بچینید.
 • کف قالب ها را توسط آب شیرین اشباع نمائید تا مانع جذب آب مخلوط بتنی ، قبل از رسیدن به گیرش اولیه شود.
 • ملات را با ماله درون سلول های شابلون بریزید و مسطح نمائید.
 • در صورتی که در نظر دارید که از چند رنگ ملات رنگی درون سلول ها استفاده کنید، پیشنهاد می شود با کمک ماله های کوچک تر عمل ملات ریزی درون قالب را انجام دهید تا دقت کار بیشتر شود.
 • پس از پر شدن کل سلول های قالب سنگفرش بتنی ، چند ضربه ملایم با کف دست یا کف ماله به سطح بزنید تا به اصطلاح ویبره شده و متراکم تر شود.
 • لازم است که با توجه به شرایط آب و هوایی محیط حدود 2 الی 3 ساعت ملات درون قالب بماند تا به گیرش اولیه برسد.
 • توجه شود که هنگام برداشتن قالب های سنگفرش بتنی ، شابلون ها بصورت کاملا عمودی خارج شوند تا آسیبی به بتن منقش ایجاد شده وارد نشود و باعث لب پریدگی آن نشود.
 • پس از قالب برداری لازم است حداقل تا 3 روز سطح توسط پاشش آب کیورینگ شود.
 • با توجه به دمای محیط و طرح اختلاط بتن مصرفی ، 24 الی 48 ساعت پس از قالب برداری می توانید روی سطح راه بروید و پس از 7 روز سطح اجرا شده آماده بهره برداری و تردد و تحمل بارهای سنگین مانند تردد خودرو می باشد.
 • پس از اتمام کار قالب ها را توسط آب و برس بشوئید و خشک نموده و در محل مناسب نگهداری نمائید.

قیمت

قیمت شابلون سنگ فرش سیمانی مدل HEXARC X3550

ردیف  شرح کالا  بسته بندی    قیمت هر بسته
قیمت شابلون سنگ فرش سیمانی مدل HEXARC X3550  جعبه 1 عددی    تماس بگیرید

مدل HEXA X3550                             ,                             مدل HEXARC X4040                            ,                               مدل HEXA X4040

سوالات متداول

آیا نسبت آب به سیمان در بتن و یا اندازه سنگدانه ها ارتباطی با مقاوت بتن در برابر یخ زدگی و یا مصرف نوع مواد ضدیخ بتن ، حباب ساز بتن ، فوق روان کننده زودگیر در بتن دارند ؟

 

براساس نتایج آزمایش های انجام شده بتن های با مقاومت زیاد ( نسبت آب به سیمان کوچکتر از3/0 ) اگر از سنگدانه های درشت با دوام در مقابل یخبندان ساخته شوند و به مدت حداقل 2 هفته در آب مراقبت گردند نیازی به حباب هوا ( حباب ساز بتن ) ندارند در حالیکه در بتن های با نسبت آب به سیمان بزرگتر از 3/0 آب قابل یخ زدن افزایش می یابد و استفاده از مواد حباب ساز بتن جهت تامین دوام در مقابل یخ زدن و آب شدن ضروری است . 

 

سوالات متداول

آیا مواد حباب ساز بتن می توانند علاوه بر جلوگیری از یخ زدن بتن در برابر سیکلهای ذوب و یخبندان بتن را نفوذناپذیر نماید ؟

 

مواد حباب ساز بتن با تشکیل حباب های ریز میلیونی در ساختار بتن تا حد زیادی بتن را نفوذناپذیر می نمایند . ولی چنانچه علاوه بر محافظت در برابر سیکل ذوب و یخبندان ، نفوذناپذیر نمودن بتن مطرح است پیشنهاد می شود علاوه بر مصرف حباب ساز بتن از پودر میکروسیلیس یا ژل میکروسیلیس در طرح اختلاط بتن استفاده شود . 

 

محصولات مرتبط - شابلون کفپوش

Image

مدل MOLD X150

Image

مدل MOLD X110

Image

مدل MOLD X160

Image

مدل MOLD X140

Image

مدل HEXARC X4040

Image

مدل MOLD X130

Image

مدل ARCO X100

Image

مدل ARCO X101

Image

مدل MOLD X120

درباره بتن پلاست

logowh

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

دفتر مرکزی و کارخانه

آدرس : تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست

آدرس ایمیل : info@betonplast.com

تلفکس :

65423400  -  65423500  -  65423600 

65423700  -  65423800  -  65423900

ارتباط با واحد فروش

مدیر فروش ‌:

خانم دهقان

0912765911509127659116

کارشناس فروش :

خانم عمادی

09124201549 - 09120347805 

خدمات بتن پلاست

کاتالوگ محصولات

اخبار و مقالات 

Whatsapp Premium

با سلام
به سایت بتن پلاست خوش آمدین
برای طرح سوال در مورد وب سایت یا محصولات با کارشناسان ما میتونید مستقیم از طریق WhatsApp چت کنید. تیم فروش بتن پلاست همیشه پاسخگوی شما هستن.

    چت واتس اپ
Close and go back to page