Image

اسپیسر شیشه دو جداره

شرح محصول - اسپیسر شیشه دو جداره

اسپیسر بلوک شیشه ای

Glass Block Spacers

شرح اسپیسر پلاستیکی شیشه دو جداره دکوراتیو

اسپیسر مخصوص بلوک های شیشه ای دو جداره دکوراتیو

استفاده از بلوک های شیشه ای دو جداره مدتهاست که جهت فضاسازی و پارتیشین بندی و سایر موارد، کاربرد گسترده ای در ساختمان ها جهت ساخت دیوارهای داخلی و خارجی و ساخت دیوارهای جداکننده شیشه ای زیبا و رنگی مرسوم شده است. بلوک های شیشه ای در رنگهای متنوع تولید می شوند و از دو جداره شیشه قالبی وکیوم شده که فضای بین شیشه ها خالی است با ضخامت 8 سانتیمتر تولید می شوند. بلوک های شیشه ای به لحاظ دو جداره بودن عایق بسیار مناسبی در برابر سرما و گرما و صدا هستند و دارای مقاومت بالایی می باشند. علاوه بر مبحث زیبایی بلوک های شیشه ای ، با توجه به مواردی که در مورد عایق بودن بلوک های شیشه ای در مورد گرما و سرما و صدا ذکر شد ، تبدیل به یکی از المان های سازه ای کارآمد در ساختمان سازی شده است . از خصوصیات منحصر به فرد بلوک های شیشه ای انعکاس نور می باشد، که به لحاظ رنگی بودن و امکان استفاده از بلوک های شیشه ای با رنگ های مختلف در یک دیوار یا پارتیشن، شاهد انعکاس نورهای رنگی زیبایی خواهیم بود. برای نصب و چیدمان بلوک های شیشه ای نیاز به اسپیسر بلوک شیشه ای است . این قطعه از جنس پلاستیک فشرده تولید و عرضه می شود . اسپیسر بلوک شیشه ای در دو سایز 10 و 5 میلیمتر طراحی و تولید می شود و در صورت استفاده از هر کدام، بین بلوک ها ، همان میزان فاصله بصورت یکپارچه بین بلوک های شیشه ای ایجاد خواهد شد.نحوه استفاده

نحوه استفاده اسپیسر شیشه دوجداره

اسپیسر بلوک شیشه ای در محل بند یا تقاطع بلوک های شیشه ای قرار می گیرد . نحوه نصب بلوک های شیشه ای به این ترتیب است که ابتدا روی سطحی که قرار است توسط بلوک های شیشه ای دو جداره، دیوار چینی یا پارتیشین بندی انجام شود، ملات مخصوص اجرا می شود و اولین بلوک جای گذاری می شود . سپس اسپیسر بلوک شیشه ای در پایین و بالای محل تلاقی با بلوک بعدی کارگذاری شده و بلوک بعدی کار گذاشته می شود . به همین ترتیب با اسپیسر گذاری و گسترش بلوک ها در جهات طولی و عرضی و اجرای ملات یا چسب مخصوص بین بلوک ها ، دیوار و یا پارتیشین مورد نظر تکمیل می شود.

میزان مصرف

میزان استفاده اسپیسر بلوک شیشه ای

میزان مصرف اسپیسر بلوک شیشه ای با توجه به بندها و یا محل تلاقی بین بلوک های شیشه ای تعیین می شود.

نکات مهم

نکـات مهم در مورد اسپیسر بلوک شیشه ای دو جداره

با توجه به سلیقه می توان از اسپیسر 10 میلیمتر یا 5 میلیمتری برای نصب بلوک شیشه ای استفاده نمود، که همان مقدار اندازه را بین بلوک ها بصورت یکپارچه ایجاد خواهد نمود.

علاوه بر قرارگیری اسپیسر بلوک شیشه ای در جهات طولی و عرضی ، نیاز است در کلیه مقاطع فصل مشترک بلوک های شیشه ای، برای اتصال به یکدیگر از ملات یا چسب مخصوص استفاده شود، حداقل زمان خشک شدن و بهره برداری 24 ساعت می باشد.

پس از اتمام ساخت دیوار با بلوک های شیشه ای ، قسمتی بیرون زده از اسپیسر بلوک شیشه ای را توسط کاتر بریده و فضای بین بلوک ها را بندکشی نمایید.

بسته بندی

نام محصول سایز تعداد در بسته وزن بسته
Name Size Packing (QTY) WEIGHT (KG)

اسپیسر بلوک شیشه ای

Double glass spacer

5 400 10/8

اسپیسر بلوک شیشه ای

Double glass spacer

10 400 12/8

ویدئو آموزشی - نحوه استفاده

ویدئو آموزشی-معرفی محصول

ویدئو -پروژه های اجرا شده

دانلود

Image
Image
Image

سوالات متداول

میزان مصرف اسپیسر ویل فیکس در سوح عمودی چقدر است؟

دیوار و سطوح عمودی : میزان مصرف اسپیسر ویل فیکس 3 عدد در هر متر مربع برای هریک از سطوح آرماتوربندی می باشد ستون ها : میزان استفاده از اسپیسر ویل فیکس در ستون ها حداقل 16 عدد در ستون 3 متری می باشد ( در هر ضلع خاموت 2 عدد و در هر ارتفاع 5/1 متری اسپیسرگذاری تکرار شود ) 

سوالات متداول

چنانچه دیواره های بتنی رنگی برای اجرا مدنظر باشد آیا رد به جامانده از اسپیسرها نمای بتنی را خراب نخواهد کرد؟

به طور کلی اسپیسرهای دیواری ( اسپیسر های ویل فیکس ) طوری طراحی شده اند که کمترین در گیری را باسطح قالب داشته باشند و در نهایت رد بسیار جزیی به جا خواهند گذاشت که به راحتی با چشم عادی قابل مشاهده نمی باشد . ولی در مواردی که حساسیت کاری بالا وجود داشته باشد می توان براساس سفارش مشتری اسپیسر را هم رنگ بتن رنگی موردنظر تولید و عرضه نمود . 

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

معرفی بتن پلاست

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

دفتر مرکزی فروش و کارخانه

آدرس: تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست

آدرس ایمیل: info@betonplast.com
تلفکس : 65423400-65423500-65423600  - 65423700 - 65423800 - 65423900 

مدیر فروش ‌؛ خانم دهقان      09127659115 - 09127659116

کارشناس فروش؛ خانم عمادی   09124201549 - 09120347805