Image

اسپیسر پلاستیکی استرند فیکس

شرح محصول - اسپیسر استرند فیکس

شرح اسپیسر پلاستیکی برای عملیات استرند

اسپیسر استرندفیکس چیست؟

اسپیسر استرند فیکس برای نگهداری و تثبیت گمانه هایی که به واسطه مجموعه ای از استرندهای نیلینگ استفاده می شود، به کار می رود. اسپیسر استرند فیکس همچنین برای مونتاژ کابل های استرند، در راستای مقاوم سازی کوه ها ،سد سازی و ساخت پل ها کاربرد دارد . فاصله نگهدار پلاستیکی استرند فیکس، در مرکز کابل های استرند قرار گرفته و کابل های استرند در شیارهای طولی آن قرار میگیرند و لوله مربوطه از سوراخ وسط اسپیسر عبور می کند . پیشنهاد می شود برای تثبیت بهتر کابل های استرند روی اسپیسر پلاستیکی استرند فیکس پس از قرارگیری اسپیسر ، اطراف آن توسط سیم مفتول بسته شود. اسپیسر استرندفیکس، در ناحیه پیوند لنگر، برای جدا کردن رشته ها و ارائه کمترین پوشش مورد نیاز در اطراف هر رشته ،برای حفاظت از خوردگی و افزایش استحکام باند استفاده می شود. اسپیسرهای رشته معمولاََ 30-60 سانتیمتر بالا و پایین لنگر و در بالای منطقه پیوند قرار دارند. فاصله های رشته ای میانی معمولاََ در فاصله 150 تا 300 سانتیمتر قرار می گیرند. در واقع برای دسته کردن چند رشته استرند در یک مهار و ثابت نگهداشتن آنها نسبت به یکدیگر و رعایت حداقل فاصله مجاز بین رشته های استرند و یا به عبارت دیگر جهت مونتاژ کابل های استرند، از اسپیسرهای استرند استفاده می شود و سبب استحکام و مقاوم سازی در پروژه هایی چون سد سازی و ساخت پل ها می شود.

 

نحوه استفاده

نحوه استفاده از اسپیسر استرند فیکس

نحوه استفاده صحیح از اسپیسر استرند فیکس به چه صورت می باشد؟

اسپیسر استرند فیکس در مرکز کابل های استرند قرار گرفته و کابل های استرند در شیارهای طولی آن قرار می گیرند و لوله مربوطه از سوراخ وسط آن عبور می کند .

 

میزان مصرف

میزان استفاده اسپیسر استرند فیکس

میزان استفاده از اسپیسر استرند فیکس چه میزان است؟

در هر 50 سانتیمتر از طول کابل های استرند 1 عدد اسپیسر استرند فیکس پیشنهاد می گردد .

نکات مهم

نکـات مهم در مورد اسپیسر استرند فیکس

نکات مهم در زمان استفاده از اسپیسر استرندفیکس چیست؟ 

پیشنهاد می شود، برای تثبیت بیشتر کابل های استرند روی اسپیسر استرند فیکس پس از قرار گیری ، اطراف آن توسط سیم مفتول بسته شود.

بسته بندی

نام محصول ابعاد قطر تعداد شیار تعداد در بسته وزن بسته
Name Size   Slot number Packing (QTY) WEIGHT (KG)

اسپیسر استرند فیکس

Strandfix 70

6×70 70mm 6 500 6/2

اسپیسر استرند فیکس

Strandfix 90

6×90 90mm 9 300 5/4

ویدئو آموزشی - نحوه استفاده

ویدئو آموزشی-معرفی محصول

ویدئو -پروژه های اجرا شده

دانلود

Image
Image
Image

سوالات متداول

برای اجرای کابل های استرند چه اسپیسری پیشنهاد می شود

اسپیسر استرند فیکس برای نگهداری گمانه هایی که توسط مجموعه ای از استرندهای نیلینگ استفاده می شود بکار می رود . همچنین برای مونتاژ کابل های استرند در راستای مقاوم سازی کوه ها ، سد سازی و ساخت پل ها کاربرد دارد . اسپیسر استرند فیکس در مرکز کابل های استرند قرار گرفته و کابل های استرند در شیارهای حول آن قرار می گیرند و لوله مربوطه استرند از سوراخ وسط آن عبور می کند . 

سوالات متداول

چنانچه برای آرماتوربندی کف دال های بتنی نیاز باشد در قسمت پایین دو ردیف میلگرد با فاصله کم قرار گیرند آیا می توان از اسپیسر های تولید شده استاندارد در این سازه استفاده نمود؟

پایه اسپیسرهای دابل فیکس طوری طراحی شده اند که در دوبال پایه اسپیسر اندازه 25mm و در دوبال دیگر پایه اسپیسر اندازه 40mm ایجاد شود . که برای بدست آوردن این نوع پوشش بتنی میلگرد ( کاور بتن ) مناسب می باشند .

محصولات مرتبط - قطعات خاص

Image

رول پلاك تراورس

Image

PVC اسپیسر لوله

Image

اسپیسر بلوك شیشه

معرفی بتن پلاست

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

دفتر مرکزی فروش و کارخانه

آدرس: تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست

آدرس ایمیل: info@betonplast.com
تلفکس : 65423400-65423500-65423600  - 65423700 - 65423800 - 65423900 

مدیر فروش ‌؛ خانم دهقان      09127659115 - 09127659116

کارشناس فروش؛ خانم عمادی   09124201549 - 09120347805