Image

مخروطی پلاستیکی میان بلت

شرح محصول - مخروطی پلاستیکی میان بلت

مخروطی پلاستیکی میان بلت آب بند پلاستیکی

mid bolt conic

مخروطی از جنس پلاستیک برای دو انتهای میان بلت آب بند پلاستیکی

مخروطی میان بلت پلاستیکی ، قطعه انتهایی در ساختار میان بلت آب بند پلاستیکی می باشد ، که داخل رابط میان بلت جای زده می شود . مخروطی پلاستیکی میان بلت ، به جز تکمیل ساختار میان بلت آب بند پلاستیکی ، مانع خروج شیره بتن از سوراخ قالبها خواهد شد

نحوه استفاده

مخروطی پلاستیکی میان بلت

مخروطی میان بلت آب بند پلاستیکی ، پس از اجرای بتن و قالب برداری ، توسط انبر دست از داخل بتن بیرون کشیده می شود ، تا استاپرها در سوراخ رابط میان بلت جا زده شوند . لازم به ذکر است که نیاز است برای آب بندی محل خالی شده در اثر برداشتن ، مخروطی میان بلت پلاستیکی ، آن را توسط مخلوط گروت سیمانی و چسب بتن پر نمود .

میزان مصرف

 میزان مصرف مخروطی پلاستیکی میان بلت

به ازای هر عدد میان بلت پلاستیکی آب بند ، دو عدد مخروطی پلاستیکی میان بلت استفاده می شود.

نکات مهم

 نکات مهم در مورد مخروطی پلاستیکی میان بلت آب بند

استفاده از مخروطی پلاستیکی در دو سر میان بلت آب بند پلاستیکی الزامی است و در صورت عدم استفاده، امکان جا زدن استاپر، وجود ندارد. علاوه بر این، در صورت عدم استفاده از مخروطی میان بلت پلاستیکی، شیره بتن از سوراخ قالبها خارج خواهد شد و بتن دچار ضعف مقاومت نقطه ای خواهد شد.

بسته بندی

 بسته بندی مخروطی پلاستیکی میان بلت

کیسه 600 عددی

ویدئو آموزشی - نحوه استفاده

ویدئو آموزشی-معرفی محصول

ویدئو -پروژه های اجرا شده

دانلود

Image
Image
Image

سوالات متداول

چه تفاوتی بین قوطی کلید و پریز دیواری و قوطی کلید و پریز سقفی از نظر کاربرد وجود دارد؟

 

قوطی کلید وپریز برق ( سوئیچ باکس ) مخصوص تعبیه محل نصب کلید و پریز برق در دیوارهای تمام بتنی است . به این ترتیب که حین فرآیند آرماتور بندی و قالب بندی قوطی ها در محل مورد نظر بابست های مخصوص نصب می شود و همه لوله های برق داخل سازه اجرا شده و به قوطی کلید و پریز برق رسانده می شود . پس از بتن ریزی فضای خالی مناسب برای نصب کلید و پریز برق در دیوار بوجود می آید که به راحتی می توان داخل آن کلید و پریز برق را نصب نمود . قوطی کلید و پریز برق دارای درب مخصوص است که پس از اتمام بتن ریزی به راحتی برداشته می شود . این درب بخاطر آن است که در حین عملیات بتن ریزی شیره بتن داخل قوطی کلید و پریز برق نرود تا در حین نصب کلید و پریز خلل ایجاد نشود . همچنین فرق قوطی کلید و پریز سقفی و قوطی کلید و پریز دیواری در این است که قوطی دیواری عمق 8 سانتی متری می باشد و مخصوص نصب کلید و پریزهای برق و نوع قوطی کلید و پریز سقفی دارای عمق 5 سانتی متری می باشد و مخصوص تعبیه محل نصب لوستر و چراغهای سقفی می باشد . 

 

سوالات متداول

معمولا سرمیگردهایی که در معرض برخورد با خاک هستند موجب انتقال خوردگی به داخل سازه می شوند و آسیب های جدی به سازه وارد خواهند نمود آیا اسپیسر یا قطعه ای برای این کار در نظر گرفته شده است؟

 

پایه مخروطی میلگرد محصولی کار آمد است که پوشش مناسب جهت سر میلگردهای آزاد ایجاد می کند . در صورت عدم استفاده از پایه مخروطی میلگردها احتمال انتقال خورندگی به داخل شبکه آرماتوربندی وجود دارد . معمولا در فر آیند تولید لوله های بتنی پس از پایان عملیات بتن ریزی و بازکردن قالب ها مکررا در سر میلگردها زنگ زدگی و خوردگی در اثر اکسیده شدن میلگردها در شرایط مرطوب مشاهده شده است که استفاده از پایه مخروطی میلگردها چاره اصلی و آسان این ضعف است . پایه مخروطی میلگردها پس از بافته شدن میلگردهای شبکه و قبل از قرارگیری روی پالت در سر میلگردهایی که با پالت در تماس هستند ، نصب می شوند . 

 

محصولات مرتبط - قطعات کمکی قالب بندی بتن

Image

کلاهک امن

Image

رابط میان بلت

Image

نوار درزگیر قالب

Image

غلاف دو سر مخروط

Image

درپوش قالب

Image

کلاهک قارچی امن

Image

غلاف مخروطی سنگین

Image

پایه مخروطی میلگرد

Image

آب بند لاستیکی لبه دار

Image

مهره مخروطی پلاستیکی

Image

لوله آجدار پلاستیکی

Image

آب بند لاستیکی ساده

Image

قوطی کلید و پریز دیواري

Image

میان بلت آب بند پلاستیکی

Image

قوطی کلید و پریز سقفی

Image

مخروطی میان بلت فنري

معرفی بتن پلاست

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

دفتر مرکزی فروش و کارخانه

آدرس: تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست

آدرس ایمیل: info@betonplast.com
تلفکس : 65423400-65423500-65423600  - 65423700 - 65423800 - 65423900 

مدیر فروش ‌؛ خانم دهقان      09127659115 - 09127659116

کارشناس فروش؛ خانم عمادی   09124201549 - 09120347805