Image

تراز کننده پیچی پاور (همتراز پیچی پاور)

شرح محصول - تراز کننده پیچی پاور (همتراز پیچی پاور)

شرح تراز کننده پیچی پاور (همتراز پیچی پاور)

Tile Leveling System 

Power Spiral

تراز کننده پیچی پاور چیست؟

تراز کننده پیچی پاور جدیدترین تراز کننده کاشی و سرامیک در ایران می باشد که توسط گروه فنی و مهندسی شرکت شیمیایی بتن پلاست طراحی و تولید و به بازار عرضه گردیده است. همتراز کاشی و سرامیک پیچی پاور از دو قطعه کلیپس (پیچ) و مهره ( گوه ) تشکیل گردیده است . کلیپس کاشی تراز پیچی نسبت به کلیه مدلهای پیچی مشابه به مراتب دارای کیفیت بالاتری می باشد و در طراحی دنده ها و گام آن ها دقت ویژه ای شده تا مهره با قدرت بیشتری بتواند کاشی و سرامیک را همسطح کند . مهره همتراز پیچی پاور ، کاملاََ منحصر به فرد بوده و از نظر فرم هندسی و طراحی بیرقیب است . مهره یا گوه همتراز پیچی پاور نسبت به کلیه مدل های مشابه دارای قدرت و وزن و کارایی به مراتب بالاتری می باشد و با قدرت بالای خود به کمک نیروی پیچشی و فشاری دو سطح را کاملاََ نسبت به هم، تراز نموده و کاملاََ همسطح می کند .
برای بستن مهره همتراز پیچی پاور روی کلیپس همتراز پیچی پاور نیاز به هیچگونه انبر یا آچار خاصی نیست و با دست و به کمک گوشواره های در نظر گرفته شده در دو طرف همتراز کننده کاشی و سرامیک پیچی پاور به راحتی دو لبه نسبت به هم ، همسطح می شوند. همتراز کاشی و سرامیک پیچی پاور یک ابزار همیشگی بوده و با توجه به طراحی خاص و استقامت بسیار بالا ، هرگز نمی شکند و بعد از هر بار استفاده می توان آن را درون جعبه ابزار نگهداری نمود و به عنوان یک ابزار همیشگی برای نصب کاشی و سرامیک در پروژه های بعدی مورد استفاده قرار داد. کلیپس همتراز کاشی و سرامیک پیچی پاور یک بار مصرف بوده و پس از هر بار استفاده که پایه از ستون جدا می شود ، دیگر قابل استفاده نیست. جهت بستن مهره روی کلیپس همتراز پیچی پاور نیاز به هیچ گونه انبر یا آچار نیست و به راحتی بسته می شود . به آسانی می توان ادعا نمود که همتراز کننده پیچی پاور ، قویترین مدل همتراز کاشی و سرامیک در ایران بوده و حتی نسبت به همه انواع تراز کننده هایی که توسط انبر ، بسته می شوند ، قوی تر می باشد.

به طور کلی این قطعه ارائه شده یک محصولی منحصر به فردی طراحی شده است و همچنین از کیفیت و قدرت بالاتری نسبت به تراز کننده های مشابه برخوردار می باشد. این قطعه ارائه شده همانطور در بالا بیان شد با توجه به نیروی پیچشی و فشاری دو سطح ، موجب تراز شدن سطح مورد اجرا می گردد.

ترازکننده کاشی و سرامیک، تراز کننده پیچی پاور، قطعات و ابزارهای کاشیکاری

روش مصرف

روش استفاده از تراز کننده پیچی پاور (همتراز پیچی پاور)

روش استفاده از تراز کننده پیچی پاور چگونه می باشد؟ 

ابتدا ملات نصب کاشی یا چسب کاشی و سرامیک را روی سطح اجرا نمائید . کاشی یا سرامیک اول را در محل مورد نظر بچسبانید. با توجه به فاصله بند مورد نظر برای فاصله بین دو کاشی ، صلیب کاشی با اندازه مورد نظر را میان بندها جای گذاری کنید. با توجه به ابعاد کاشی و سرامیک ، تعداد مورد نیاز کلیپس تراز کننده کاشی و سرامیک پیچی پاور را قرار دهید. سرامیک های طرفین را جای گذاری کرده و مهره یا گوه همتراز پیچی پاور را روی کلیپس ببندید و تا اندازه ای که جا دارد بپیچانید تا کاشی و سرامیک ها نسبت به هم ، همتراز شوند. بعد از اینکه ملات کاشیکاری یا چسب کاشی و سرامیک به گیرش اولیه خود رسید با اعمال ضربه توسط نوک کفش یا چکش بصورت جانبی ، کلیپس همتراز پیچی پاور شکسته و جدا می شود. بعد از جمع آوری کلیپس و گوه های تراز کاشی و سرامیک پیچی پاور ، بندکشی نموده و پس از خشک شدن، سازه آماده بهره برداری می باشد.

دانستنی ها : شابلون سنگ فرش سیمانی مدل MOLD X150 چه کاربردی دارد؟

میزان مصرف

میزان استفاده از تراز کننده پیچی پاور (همتراز پیچی پاور)

میزان صحیح استفاده از تراز کننده پیچی پاور به چه شکل است؟


میزان مصرف همتراز کاشی پیچی در محیط مورد نظر برای کاشیکاری، با توجه به ابعاد کاشی و سرامیک و وسعت سطح مشخص می شود. کاشی و سرامیک با ابعاد کوچکتر تعداد هتراز کننده کاشی و سرامیک پیچی پاور کمتری در هر وجه خود نیاز دارد. ولی ابعاد بزرگتر نیازمند تعداد بیشتری همتراز در هر وجه خود می باشد.

  • تعداد کاشی تراز پیچی پاور مورد نیاز برای کاشی و سرامیک با ابعاد 30*30 سانتیمتر:

تعداد همتراز کاشی پیچی مورد نیاز برای کاشیهای کوچک مانند کاشیهای 30*30 و یا کوچکتر یک عدد در هر وجه کاشی می باشد . توجه نمایید در حالاتی که در هر وجه کاشی یک عدد همتراز کاشی پیچی قرار می گیرد باید همتراز کاشی پیچی در وسط هر وجه قرار گیرد. در کاشیهای کوچک می توان برای بالا رفتن دقت یک عدد همتراز کاشی پیچی در محل تقاطع کاشی یا سرامیک قرار داد.

  • تعداد کاشی تراز پیچی پاور مورد نیاز برای کاشی و سرامیک با ابعاد 40*40 و 50*50 سانتیمتر:

در کاشی و سرامیک با ابعاد 40* 40 تا 50*50 سانتیمتر تعداد همتراز کاشی پیچی مصرفی در هر وجه کاشی 2 عدد می باشد . توصیه می شود محل قرارگیری همتراز در این ابعاد از کاشی و سرامیک با فاصله 10 سانتیمتر از لبه های کاشی و سرامیک باشد . در این ابعاد می توان یک عدد همتراز پیچی در مرکز وجه کاشی قرار داد و در محل تقاطع کاشی ها نیز یک عدد تراز کننده پیچی استفاده نمود.

  • تعداد مصرف کاشی تراز پیچی پاور مورد نیاز برای ابعاد 60*60 تا 80*80 سانتیمتر:

تعداد کاشی تراز کاشی پیچی پاور مورد نیاز برای این اندازه، 3 عدد در هر وجه کاشی و سرامیک می باشد. بدین گونه که دو همتراز کننده کاشی و سرامیک مدل پیچی پاور با فاصله 10 سانتیمتر از هر لبه کاشی و سرامیک قرار می گیرد و همتراز سوم در مرکز وجه مورد نظر جای می گیرد.

  • تعداد مصرف تراز کاشی مدل پیچی پاور مورد نیاز برای کاشی و سرامیک با ابعاد بزرگتر از 80*80 سانتیمتر:

در ابعاد بزرگتر باید به ازای هر 20 الی 25 سانتیمتر از طول هر وجه ، یک عدد همتراز کننده پیچی پاور استفاده شود.

نکات

نکـات مهم تراز کننده پیچی پاور (همتراز پیچی پاور)

نکات ضروری در زمان استفاده از ترازکننده پیچی پاور چیست؟

  • توجه شود کاشی همتراز پیچی پاور برای کاشی و سرامیک با حداقل ضخامت 8 میلیمتر طراحی شده است و برای همتراز نمودن کفپوش هایی مانند پارکت مناسب نمی باشد و پیشنهاد می شود چنانچه کاشی و سرامیک با ضخامت زیر 8 میلیمتر موجود بود ، از همتراز کننده مدل تخت کوچک استفاده شود.
  • توجه کنید تایم مناسب برای گیرش و خشک شدن ملات کاشیکاری و یا چسب کاشی و سرامیک را مد نظر داشته باشید ، سپس نسبت به شکستن کلیپس همتراز کاشی پیچی پاور اقدام نمایید. در صورتی که هنوز ملات کاشیکاری یا چسب زیر کار خشک نشده باشد، ممکن است در صورت حرکت روی سطح، فرو رفتگی و لغزش کاشی و سرامیک ها اتفاق بیفتد که باعث به هم خوردن همسطحی و نظم آرایش آنها نسبت به یکدیگر شود.
  • کاشی همتراز پیچی پاور نسبت به همتراز کننده مدل تخت از نظرشرایط نصب متفاوت است. برای نصب و استفاده از همتراز کاشی و سرامیک تخت نیاز به انبر یا آچار مخصوص وجود دارد ولی همترازکننده پیچی پاور را می توان به راحتی با دست چرخاند و قفل نمود .
  • با توجه به اینکه کلیپس همتراز پیچی پاور یکبار مصرف ولی گوه همیشگی می باشد. در هنگام خرید دقت فرمایید تا به انداره مناسب خریداری نمائید تا از نظر اقتصادی دچار ضرر نشوید . چنانچه قصد ندارید سطح مقطع را در یک مرحله کاشیکاری کنید و نصب کاشی و سرامیک در چند مرحله انجام می گیرد ، تعداد گوه یا مهره همتراز پیچی پاور را نسبت به کلیپس پیچی پاور ، به میزان کمتری تهیه شود . زیرا گوه یا مهره همترازکننده پیچی پاور همیشگی بوده و کلیپس تراز کاشی پیچی پاور یکبار مصرف می باشد .
    در صورتیکه مقطعی با مساحت 500 مترمربع قرار است در چهار مرحله کاشیکاری شود، لازم است با توجه به محاسبه تعداد مورد نیاز ، تعداد گوه را یک چهارم تعداد کلیپس پیچی پاور خریداری نمود، تا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

بسته بندی

بسته بندی تراز کننده پیچی پاور (همتراز پیچی پاور)

بسته بندی تراز کننده پیچی پاور چگونه است؟

نام محصول سایز تعداد در بسته
name size paking(QTY)
همتراز پیچی پاور(جفتی) 20 عدد کلیپس+60 عدد گوه 50 بسته
همتراز کلیپس پیچی پاور 100 عدد 50 بسته
همتراز گوه پیچی پاور 30عدد 50 بسته

قیمت تراز کننده پیچی پاور

قیمت تراز کننده پیچی پاور

 ردیف شرح کالا  بسته بندی   قیمت هر بسته
قیمت همتراز پیچی پاور (جفتی)  بسته 20 عدد کلیپس + 60 عدد گوه   تماس بگیرید
همتراز کلیپیس پیچی پاور  بسته 100 عدد     تماس بگیرید 
همتراز از گوه پیچی پاور  بسته 30 عدد   تماس بگیرید

 

صلیب کاشی +                        ,                          صلیب کاشی T                            ,                             صلیب کاشی 120

محصولات مرتبط - قطعات کاشیکاری

Image

صلیب کاشی +

Image

گونیا متر 5 بازو x850 دو شابلون

Image

نوار کنج

Image

همتراز کننده اسپیرال

Image

صلیب کاشی T

Image

براکت گوشه

Image

تراز کننده موزائیک

Image

صلیب کاشی 120

Image

شابلون کنج (کنج متر)

Image

قاپک کاشی ( ساکشن )

Image

تراز کننده پارکت

Image

گونیا متر 6 بازو x900 تک شابلون

Image

تراز کننده واش بتن

Image

گونیا متر 3 بازو x550 تک شابلون

Image

تراز کننده کاشی سرامیک

Image

شابلون گونیا x800 چهاربازو

Image

گونیا متر 3 بازو x750 دو شابلون

Image

آچار ( انبر )تراز کننده کاشی

Image

تراز کننده پیچی نرمال

درباره بتن پلاست

logowh

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

دفتر مرکزی و کارخانه

آدرس : تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست

آدرس ایمیل : info@betonplast.com

تلفکس :

65423400  -  65423500  -  65423600 

65423700  -  65423800  -  65423900

ارتباط با واحد فروش

مدیر فروش ‌:

خانم دهقان

0912765911509127659116

کارشناس فروش :

خانم عمادی

09124201549 - 09120347805 

خدمات بتن پلاست

کاتالوگ محصولات

اخبار و مقالات 

Whatsapp Premium

با سلام
به سایت بتن پلاست خوش آمدین
برای طرح سوال در مورد وب سایت یا محصولات با کارشناسان ما میتونید مستقیم از طریق WhatsApp چت کنید. تیم فروش بتن پلاست همیشه پاسخگوی شما هستن.

    چت واتس اپ
Close and go back to page