شرح واترپروف پودری بتن

به دلیل وجود مقاطع متخلخل و کسری فیلرها و ریز دانه ها در بتن ، و در نتیجه بوجود آمدن فضاهای خالی میان سنگدانه ها ، معمولا بتن دچار ضعف نفوذپذیری و افت کیفی خواهد شد . بتن نفوذ پذیر در برابر نفوذ آب و یون های مخرب ضعیف است و در نتیجه موجب کاهش دوام و آسیب به بتن خواهد شد. برای پر کردن فضای خالی بین سنگدانه ها ، استفاده از ماده افزودنی واتر پروف پودری گزینه مناسبی است. واترپروف پودری ماده ای است بر پایه اسیدهای چرب که حاوی مواد پرکننده خلل و فرج و مواد دافع آب میباشد که طی واکنش با ترکیبات حاصل از هیدراتاسیون سیمان در داخل منافذ و حفره ها جاری شده و نقش دافع آب و رطوبت را به عهده می گیرد. نفوذ نا پذیری بتـن از عوامل تعیین کننده برای پیش بینی و ارزیابی دوام و استحکام بتن می باشد. اگر بتن با طرح اختلاط صحیح و با نسبت آب به سیمان و مواد سنگی مرغوب تولید گردد نفوذ پذیری آن کاهش می یابد، مصرف مقدارکنترل شده ای از مواد واترپروف پودری به مخلوط برای کاهش نفوذ پذیری باعث ایجاد بتن مرغوب میگردد.

مکانیزم تاثیر واترپروف پودری بتن  :

ماده افزودنی واتر پروف پودری پودری بتن ، یک فیلر میکرونیزه آبگریز و ضد آب می باشد و به واسطه ساختار فیزیکی خاص خود ، به راحتی داخل مخلوط بتنی پخش می شود و تمام خلل و فرج میان سنگدانه ها را پر نموده و به این ترتیب کسری فیلر و ریز دانه ها را داخل مخلوط بتنی برطرف نموده و علاوه بر آن لوله های موئینه که در نتیجه تبخیر آب در بتن ایجاد می شود را نیز مسدود می کند و در نهایت بتن نفودپذیر شده و در برابر نفوذ آب و یون های مخرب و مواد شیمیایی خورنده به داخل بتن ایمن می شود.  

واترپروف پودری بتن

خواص و اثرات

خواص و اثرات واترپروف پودری بتن

ساخت بتن نفوذ نا پذیر و ضد آب

مسدود شدن کلیه خلل و فرج و تخلخل های ناشی از کسری ریز دانه ها

منتقل شدن خاصیت آبگریزی ماده واتر پروف پودری به عنوان یه فیلر

به بتن

رفع نفوذ عوامل مخرب به داخل بتن

آب بند ماندن سازه در دراز مدت به دلیل آب بندی کاپیلارهای بتن

ممانعت از حمله سولفاتی و قلیایی شدن  

ممانعت از ورود یون و عوامل شیمیایی خورنده به داخل جان بتن

پخش شوندگی راحتی ذرات درون مخلوط بتنی

عدم تاثیر منفی در مقاومت فشاری بتن

جلوگیری از نفوذ محلول های شیمیایی  

 

معرفی بتن پلاست

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

درباره بتن پلاست

شرکت شیمیایی بتن پلاست فعالیت خود را در سال 1387 با هدف تولید و ایجاد ارزش آفرینی از طریق تولید محصولات با کیفیت و شاخص، پایدار و واحد ارزشهای زیست محیطی و با رعایت قوانین ملی و استانداردهای فنی آغاز نمود تا سهمی در بهتر شدن شرایط ساخت و ساز در ایران بزرگ داشته باشد .

دفتر مرکزی فروش

آدرس: تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست
آدرس ایمیل: info@betonplast.com
تلفکس : 65423400-65423500-65423600  - 65423700 - 65423800 - 65423900 

 

مدیر فروش ‌؛ خانم دهقان
09127659115 - 09127659116

کارشناس فروش؛ خانم عمادی
09124201549 - 09120347805 - 09120347806